Chat live seks shqiptar modem router not updating ip address

Ishin ata maniaket qe shqetesoninte dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Chat live seks shqiptar-68

ate dite qendrova i mbyllur ne dhome dhe vetem mendoja,,,se a me ka genjyer, a me tha te verteten,a thua me simapaitzon sa e simpatizoj une,,,me kishte kapluar gjumi,ora tre, zilja bie,,une mendoj se jam ne enderr,,dhe kurre ndegjoj se edhe njeher po bie ateher zgjohem dhe shoh ne der,ishte ajo.te njejtin fustan mini..e hapa deren une isha veme me nje mantill te te banjos,,,dhe e pyeta a eshte per mbrenda ose ka dicka,,ajo me beri me koke se po deshiron te hyj mbrena Ohh cfare dhome te bukur paskeni zgjedhur,,pershtani me dhomen, nje mashkull si ju e meriton te jetoj keshtu…une ia ktha e meritoj te kem edhe nje femer keshtu si iu afruar,dhe rrokur per beli,,kurse trpui i saj filloi te dridhej,mendoja se kishte frik,,dhe me tha mos te lutem eshte heret…nuk njihemi..kurse une iu luta vetem nje puthje te me dhuroi si shenje e mirkuptimit,,ajo me puthi ne buze leht,dhe filloi te me perkdhel.qafa,,, duke me thene se prej mbereme kam menduar vetem ne syt e tu ne trupin tend,,,,,, e une gjithashtu i thoja se,,,,je shum sexy,je e bukur,,pidh i mire,,, keshtu qe filluam te nxehemi ,dhe te dalim nga cdo kontroll….e mbajta ne krah dhe e cova ne dhomen e fjetjes,,,atje e rezova,ne shpine,,,ku filloi te lekundet trupi i saj,,,si peshk,,, dhe fillova te zhvesh ngadal,,duke e lepire tere trupin,dalngadal,filloja te pidhin e saj te fus gjuhen,duke i hapur petat e pidhit me gishta ishte shum e paster sidomos ne anus,edhe ajo beri se pari oral ne penisin tim 21cm…e thithte aq mire sikurse ishte nje aktore Pornofilmave.kurse une vetm renkoja nga gezimi dhe lezeti i madh qe po me vjente pa ndrepre,,,, pastaj e bem edhe ne poz.69.te dyj benim oral,,gjate 3-4 oreve kemi arritur te bejm gati cdo stil,, ne banjo ne krevat ne tavoline cdo kend,, derdhjen e spermes se pare e gelltiti krejt ne goje,,,,,,kurse te tjerat e ne shpin ,ne gjoks dhe cdo kend,, ishte mrekulli,jam derdhur 3 here rend,, ashtu qe aq shum u lodh ajo qe diten e pare nuk deshironte dhe kishte frik se a mund te shkoj ne banese e vet,, dhe me thonte se jam bere qull,jam bere shum e paaft,nuk e dij a mund te ec,vet dhe qeshte,,,me buzet e saj ,,hmm,,dhe ate pushim nuk mund te harroj kurre, nuk me del nga mendja,,,ishte LINDA,kaluam se bashku vetem dy jave,, pastaj une erdha ne gjermany,e mbanim kontakt,,te mire, por fati i zi ….

MARTES PA DESHIRE ia imponoi i Ati i saj…Historia e Vloreskam qene 19 vjeqare dhe fillova te shkoj ne internet shpesh,,aty kishte ardhur nje dajl i ri per te punuar ne internet ishte shume i bukur , kishte trup te fort dhe ne fund e kuptova se kishte edhe nje kar shume te madh dhe te embel , sa here qe shkojsha ai me pershendetke shume zemersishte , saqe nje dite shkova dhe nuk ishte askush aty sepse ishte ora , ai kishte nje kervat ne dhomen perskej ku em sa dukej flinte aty , ose e kishte per femrat e tija , se cdo femer do kishte deshire te ishte mbi Karin e tij te madh ,dhe posa hyra ai me pershendeti ddhe me puthi butesish e i thash a spo e mbyll deren ,e mbylli dernen , me kapi ne krah dhe me qoj ne dhomen afer, ku nisi te me ledhatoj dhe me puthi styte gojen qafen cicat e mija te rrumbullakta shkoj te kerthiza dhe pastaj nisi te me puthte pidhin tim te qullur, pas taj une sdorova me dhe i thash te ma rraste deri ne fund Karin e tij te madh , ne fillim kishte veshtiresi por nisi me nje medote te persosur te me [pompate pa ndalim , pastaj i thash ta provoj ne goje Karin e tij dhe filluam te ja marrim ne goje njerit tejterit , deri sa mu mbush goja me speremn e tij te shumte,,, ate nate u qime e u qime sa se di sa here jam derdhe, te neserten ika nga ai vend dhe sa pash meeeeeee Parkingu Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin çiftet e te dashuruarve.

jo per mua eshte hera e prae dhe kemi ardhur qe dy dite…mbreme dola pak me djalin e tezes ne muzik qe te argetohem ,,, E une i habitur ,,“Ate e ke djal te tezes a “ qesha une mendova se hmmmmm,,,,, Ahh jo jo….

ka 5 muaj qe jam pa dashuri ma ktheu,,,vetem me shikonte kurre po filloi te fliste per dashuri,,,kishte kaluar afer 1 ore kurse une mendoja se sa jam takuar…bisedonim per jeten tone private,,dhe ne fund iu luta qe te dilnim sonte bashk,,,ne ndonje ambient te qet ose,,,,,ajo me ktheu se eshte shum veshtire sepse se dinte a´do te lejonte tezja e vet,, dhe me tha se nese do te arrinte te mashtronte se po del me ndonje shoqe, ateher do te vinte ne banesen time,dhe do te dilnim,une aq shum u gezova sa qe sme kujtohet as vet se cfare i kam thene ne vazhdim…

Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.

Last modified 14-Mar-2015 16:37